Adrenaliinirohke koroonasafari

KONTAKT: sangastesafari@gmail.com

See pakett on mõeldud asendamaks keelatud puhkusereise ning vaid neile, kes ka päriselus on nii või naa ninapidi koos (pered, kollektiivid).

Just sel süngel koroonatalvel vajab inimene mõnusaks toimimiseks rohket adrenaliini. Võid kindel olla, et saadud elamustest jätkub suvepuhkuseni.

Mõllame maasturitega lumes ja läbime läbimatuna näivaid teelõike ja radasid, külastame kohti, kuhu te iseseisvalt ei satu, küpsetame ise leiva ja kihutame võimsatel mootorkelkudel mööda romantilisi metsaradu. Naudime sauna- ja lumekümblusmõnusid. Seda kõike Sangaste Rukkiküla maitsvate maitseelamuste saatel.

Ürituse stsenaarium:

I. päev

18.00 – saabumine, majutumine, kodune õhtusöök. Majutuskoha valik sõltub seltskonna suurusest ja majutuskohtade hõivatusest soovitud kuupäevadel. Süüa pakume seda, mis ümbruskonna sahvrites ja keldrites parajasti saada on või mis metsadest ja/või järvedest kinni on püütud.

20.00 – istume safariautodesse ja algab öine seiklus mööda lumiseid metsaradu.

Sõidame Sangaste lossi õuele ja teeme tutvust selle võimsa ehitisega. Öösel on see eriliselt vahva. Käime läbi kõik salakohad ja kaemi perra, kus kummitused end peidavad.

Edasi viib talvetee meid Harimäe otsa, kohta kus astronoom Struve alustas maakera ülemõõtmistöid.  Ronime vaatetorni ja teeme tähevaatlust.

Siseneme N. Liidu aegsesse salajasse raketibaasi, kus tuleb täita öine lahingülesanne.

Ja siis, öisel metsalagendikul süütame lõkke ja valmistame maitsva lõkketoidu. Sööme lõkkepaistel, kuulates hundiulgu, oma kõhud korralikult täis.

Tagasi majutuskohas, ootab meid juba kuum leilisaun ja soe kümblustünn. Sauna kõrvale pakume rikkaliku sakuskavaagna, et kõht ikka täis püsiks.

II. päev

10.00 – kodune hommikusöök

11.00 – Rukkileiva valmistamise töötuba. Teeme oma kätega leiva, alates taigna sõtkumisest kuni leiva ärasöömiseni. Koos leivaga sõõme ka kõhutäie kodust suppi ja maitseme kohalikke maitseid.

15.00 – mootorsaanisafari.

Iga mees/naine saab end proovile panna mootorkelgu sangas. Mõistagi teeme esmalt võljaõppekoolituse. Siis aga algab peadpööritav safarisõit mägistel metsateedel.

Peale safarit korralik kodune kõhutäis ning mõistagi saunaõhtu.

III. päev

Pannkoogid ja hommikukohv ning kojusõit

Paketti on võimalik tellida seltskondadele alates 8 inimesest. Paketi hind on 345 eurot iga osaleja kohta. Hind sisaldab kõiki kulusid – majutus, saun, maitsev kohalik toit, rukkinaps söögi kõrvale ja koduõlu sauna kõrvale, külastused, elamused, seiklused ja üllatused…

Mõistliku tellimuse ja/või sobiliku vahemaa korral korraldame teile ka tasuta transfeeri teie ukse eest sündmuskohale ja hiljem tagasi.

Tellimiseks või lisainfo küsimiseks kirjuta kiri sangastesafari@gmail.com