Arvustused

Tänan
Kõigile väga meeldis. Safari oli enamusele uus kogemus ja ka elamus. Sai külastatud kohti kuhu poleks ilmselt iial sattunud ja ilmselt ka enam ei satu. Toidud olid väga maitsvad ja alati omal kohal koos rukkimärjukesega. Tänan väga. Tegite minu sünnipäevast ühe erilise päeva mulle ja minu sõpradele.
Majutuse ja peoga sujus ka kõik väga hästi!
Roomet
————————————————————————————–
Oli tore jaanuarikuine talvepäev (mis oli sedapuhku hoopis novembris). Sai lumes möllata, autot lükata, sikutada ja vintsidagi. Maitsvat kohalikku süüa pakuti ka. Super.
R.
.
———————————————————————–
.
Päeva planeerides ma hakkasin natukene luksuma kui arvet maksin, kartsin et tsibakene kallis, juba enne kui õhtu saabus sain aru et tegemist on SUPER hinna kvaliteedi suhtega, Ja panna meie koerust täis poiss/meesimised ennast kuulama – see  on meistriklass!
p.s. tegelt võiks asja kirjelduses lisada et millistes vahepunktides on “topsikene” . teaks oma lakekrantse tundes täpsemalt kaasavõetava kesvamärjukese hulka planeerida.
Supertänud!
KairiKaia

——————————————————————–

Meie sõpruskond KUKELEKU on läbi käinud tulest-veest ja vasktorudest, kuid kogetu reede õhtul oli midagi enamat. Pimedas sõit on super äge! Me tahame tänada hea korralduse, maitsvate toitude ja muheda reisijuhi ameti  eest! Eriline tänu sulle ja sinu rohelisele Länkarile!

Meie seltskond jäi väga rahule! Ps. Väga meeldis kõigile Sangaste ringtalli külastus. Tervitades ja jõudu soovides sõpruskond Kukeleku nimel

Raul

———————————————————-

Tänan suvepäevadel osalenud kollektiivi nimel džiibisafari korraldajaid meeleoluka, hästi organiseeritud ja pikaks ajaks meelde jääva päeva eest! “Kroonik” fotoshopib tehtud pildid ära ja küllap leiab sealt materjali, mida ka teile edastada. Aitäh veelkord tolmuste teede, kange napsu, kosutava söögi, välismaa reisi, “soolaubade”, mõnusate järvede, aja- ja kultuuriloo tutvustamise eest ning eelkõige emotsioonide ja elamuste eest, mida Sangaste Safari meile pakkus.

___________________________________________________________________

Tänud kõigi meie poolt väga toreda päeva korraldamise eest! Jäime kõik väga rahule ning julgeme kindlasti Teie teenust soovitada ka teistele.  Võimalik, et ehk kunagi soovime isegi korrata Teie juures mõnda taolist üritust. Näiteks talvel oleks ju jeepidega hoopis teistsugune elamus. Lisan siia ka lingi sellest videost, mis sellest päevast kokku sai lõigatud.

https://www.youtube.com/watch?v=rUfhIfi6uCQ&feature=youtu.be

Tiit

——————————————————————-
Täname seiklusrikka ja hästi juhitud päeva eest! Tagasiside meestelt oli vaid positiivne ja ülev.
Liis
————————————————————-
Kõik toimunu oli lihtsalt väga äge ja superlux. Kaaslane ka kiitis ja kiidab veel siiani ja poiss jäi ka väga rahule. Suured suured tänud ka Annelile tema valmistatud toitude eest, mis ka väärivad omaette kiitust, sest olid lihtsalt väga maistvad.
Täname veelkord teid selle meeldejääva ürituse eest. Kindlasti kohtume veel, siis aga suureme seltskonnaga!
Sulev
————————————————————————–
Meile väga meeldis. Julgen väita, et kõik jäid rahule!
Teie poolt valmistatud snäkid ja toit olid vapustavalt maitsvad ning maitseelamuste rohked. Paljudele meenus läbi selle, kui nad noored olid (soolapekk).
Rain

—————————————————————

Tuhat tänu korraldajatele:))
Need, kes pealinna lähedalt olid, said lisaboonusena tõelist lumist talve kogu selle ilus ja “valus” nautida juba päeva alguses.
Oli ilmselt ootamatusi ka bussijuhile:))
Meile kõigile tõesti väga meeldis ja korraldustiimile siirad tänud.
On ütlemata mugav kui Sind võetakse kodu juurest kaasa ja tuuakse koju tagasi. Sellist paketti pole meil varem olnud.
Tervist ja mõnusat talve jätku soovides

Inna koos reisikaaslastega.


Tere,

Meie jäime Sangaste safariga väga rahule – ilm oli ilus ning lund palju.  Täname vägeva päeva eest.

Kreete-Kristel

—————————————————————

Tänud teile! Kõik oli super! Uute kohtumisteni!!!

Julia

————————————————————————————

Tänud meeldiva elamuse eest.
Ahti

—————————————————————————————–

Suured tänud korraldamast! Meie meeskond ja kliendid jäid väga rahule ja teinekord tuleme pikemale ja mudasemale distantsile.

Irene

😊

——————————————————————————————–

W.EG. EESTI OÜ ehituse valdkonna liikmed tänavad ägeda ja mõnusa päeva eest ! Oli väga lahe !

 😊

———————————————————————————————
Täname meeleoluka nädalavahetuse, imemaitsva toidu ning lõbusa ja huvitava programmi eest!
Kõike paremat edaspidiseks
Elizabeth&seltskond

—————————————————————————————–

Meie täname teid ka meeldiva ürituse korraldamise eest. Kõik oli hästi korraldatud, toit oli VÄGA, VÄGA maitsev, bänd oli fantastiline, väga meeldis see, et õpetati uusi tantse, kuhu kaasati kõik osalejad.Sangaste lossi giid oli ka vapustav, tema juttu oli mõnus kuulata.See aaretejaht oleks võinud olla küll natuke pikem no umbes 5-8 kohta, mida otsida.  Aga kokkuvõttes võin väita, et kõik jäid rahule.

Suured tänud!

Lily

————————————————————————————

Ideaalne ekstreemsus! 

Me pole perega väga ammu teinud midagi sellist, mis oleks vaheldus tavalistele väljasõitudele, grillimistele, sünnipäevadele, lihtsalt olemistele ja käimistele.
Safari sai alguse kohaliku toidukraami degusteerimisega, mis oli väga maitsev!
Peale kõhutäit sõidutas suur safariauto Land Cruiser meid truult ja põnevalt igasuguseid poriseid ja auklikke kõrvalisi teid mööda! Külastasime Sangaste Lossi põnevaid tube ja kuulasime huvitavaid lugusid, ronisime autoga Eesti küngaste otsa ning uudistasime ka vana raketibaasi.
Peatused on täpselt parajad ja sõidud piisavalt põnevad, et nii vanemate inimeste lõbustusanum täitub ekstreemsuse, laste kogemustepagas suureneb lõbuga ja pisikesed beebid saavad rahus magama loksuda! 
Lisaks sellele, et toidud olid maitsvad, need ei saanud kunagi otsa. Terve safari vältel maitstes erinevaid toite, jätkus seda ka õhtuks sauna, tünni ja lauamängude kõrvale! Väga mõnus oli ka otse saunast jõkke hüpata.
Tundus, et lisaks kõigele heale suutis ka Rein meile ideaalse ilma välja nõiduda – autos olles sadas vihma, et oleks ikka täielik ekstreemsus ja pausidel päike, et tuua end tagasi maapeale.
Safari pakub kõigile midagi! Väärt kogemus. 

Kelly-Krette

—————————————————————————————–

Tänud vahva ürituse eest

Riho

—————————————————————————————

Täname Teid toreda ja seiklusrikka päeva eest! Ilmataat oli meie poolt,  pakkudes paksu lund, libedust, tuulevaikust ning imeilusat päikeseloojangut 🙂 Aitäh selle meeldejääva ürituse eest!

Tervitades, Margit

———————————————————————-

Otsid seiklust? Palun, siin see on. Päev täis ülimalt põnevat tegevust. Kui on hea seltskond & superkift Rein, kes meiega tegeleb, siis mida Sa veel soovid. Haara sõbrad kaasa & saa osa elamusest, mis kutsub Sind kindlasti siia veel ja veel tagasi…

Merilin

—————————————————————–

Oli väga tore ja kena! Saun oli vägev ja lossis oli huvitav. Loodan, et järgmine kord kohtume jälle

Lugupidamisega Aleksandr
—————————————————————————–
Safari oli meeletult äge! Peale malevat tegime ka ringi, kus igaüks pidi ütlema oma lemmik momendi ning enamustel oli just Safari sõit vastuseks 🙂
Noorte sõnadega tagasiside: Oli väga lahe kogemus ja väga äge ning väga adrenaliini rohke. Autosõit Reinuga oli kõige lahedam (ilmselt seda ütlesid, need noored, kes teistes autodes ei olnud:D ). Peab teinekord kindlasti tagasi minema, sest see mägi kust otse alla läksid, lihtsalt siuke pulss laes ning ekstreemsus tunne laes!

Meie poolt samuti suured kiidusõnad, teete väga ägedat asja! Korraldus oli 5+ ning autojuhid samuti. Eriti tahaks kiita Utet, sest naisterahvas ja teeb sellist vinget sõidu..lihtsalt vapustavalt äge! Kohtumiseni!
Marge
———————————————————————————————-
Tahame tänada veelkord teie suurepärast korraldust.
Teie organiseeritud päev oli veel parem kui oskasime oodata. Alustuseks muidugi rikkalik snäkilaud- need meeli hõrgutavad maitsed- nii uued kui juba ka tuttavamad. Ideaalne päeva alustus. Seejärel automatk läbi sõna otseses mõttes kõige- palju närvikõdi, põnevust, naerukilkeid ja ootamatusi- täpselt see, mida vaja. Lood Sangaste lossist ja sellega seonduvast- nii palju uusi ja huvitavaid fakte. Imeline vaade Harimäe tornist. Aardelaeka otsimine, avastusrõõm ja need esimesed lasud relvast- palju närvikõdi ja pihtasaamise rõõmu. Ja siis muidugi lauake kata end ” lõkkelõuna lõõmava päikese all”. Selle supi tummine maitse on siiani meeles. Mainimata ei saa ka jätta tulikuuma sauna ja karastavat vett ujumiseks- ideaalne päeva lõpetuseks.
Suured tänud meeldejääva päeva korraldamise eest.
Heade soovidega ja järgmiste retkedeni,
Estiko Plastari arendusmeeskond Tartust

 

——————————————————————–

Meie seltskond jäi korraldatud üritusega väga rahule. Ilm oli super! Seiklus, ekskursioon, söök ja jook meeldis kõigile. Sokka Turismitalu külastavad mitmed kindlasti lähiajal uuesti, pererahvas sõbralik, vastutulelik ja mõistlik. Saunad, järved panid kogu üritusele õhtul ning ka järgneval hommikul kindlalt i-le täpi

Soovitame Sangaste Safarit kõigile oma tuttavatele!

Marja-Liisa

—————————————————————————————

Eile õhtul toimus Valgamaa Lasterikkast perede ühingu peredele vahva Safari,mis oli pühendatud isadele.
Väljas olid kül kerged miinus kraadid,aga sellele vaatamata oli kohal palju peresid.
Safeari algas Sangaste lossist, kus tutvustati lossi ajalugu,Sangaste rukist ja Krahv Bergi, kes ehitas lossi ja aretas Sangaste rukki.
Edasi said pered tutvuda lossiga ja käia seal kus muidu ei satu. Lossi katuselt sai vaadata tähti.
Lossi ees oli valmis 6 Safari autot, et sõita mööda põnevaid teid Harimäele. Julgemad said ronida 23 meetri kõrgusele vaatetorni,et nautida kaunist vaadet ja vaadetes tähti,nagu seda tegi astronoom Struve.
Keset metsa sai maha peetud aaretejaht,kust tuli leida üles relavakast,muukida lahti ja panna kokku peintbooli relv.Relvakasti leidis Armand,kes sai auhinna. Kõik said lasta täpsust ja 2 parimat said auhinna.
Safari lõppes keset metsa lõkke ääres ühise supi ja tee joomisega.
Täname peresid kes osalesid.
Erilised tänud kuulvad Safari meeskonnale ja Rein Orule.
Uute ja põnevate kohtumisteni.

Valgamaa Lasterikaste Perede Ühing

————————————————————————————

Nädalavahetusel lunastasin välja Eesti Mängus saavutatud 2.koha auhinna – Öösafari Sangastes. Võtsin kokku oma ägedad sõbrannad ja pakkisime kaasa soojad riided, sest teatavasti on tänu ndlv ilmale siiani elektrita paljud majapidamised. Meie tormi ja vihma ei kartnud 🙂
Kakulaane talus ootas meid kaetud laud hea ja paremaga (ühe õnnetu põdra kahjuks ja meie rõõmuks). Riided selga ja mööda käänulisi metsateid sõitsime Sangaste lossi, kus meile tehti väike tutvustav tuur. Superäge on Sangaste mõisatalli rajatud muuseum – seal on tegevust kogu perele – soovitan soojalt! Järgmine peatus oli – Karumustika! Lõke, maitsev söök ja tort ( kuidas lahtine tort offroad matkal tagasi kodutallu jõudis – ajalugu vaikib!). Õhtu lõpuks oli meile köetud suitsusaun. Kes soovis, see proovis tiigis end jahutada. Hommikul ootasid meid pannkoogid moosiga! Tänud Sangaste Safarile laheda nädalavahetuse ja võõrustamise eest!

Gerli

———————————————————————————————

Käisime heade sõpradega Reinul Safaril külas paar nädalat tagasi.
Meid õnnistati väga ilusa sügisvärvides päevaga, kus Sangaste ümbrust ja loodust oli hea nautida.
Reinu kiidame südamest. Arvasime, et lähme kohale ja teeme mõne tunni autosõitu ja siis on nö vaba aeg, aga tegelikult oli Reinul terve päev mõnusalt organiseeritud, väga mitmekülgsete tegevustega.
Saime mõisas käia ja vaatetornis ronida. Püssi lasta, metsikute õunapuude otsast õunu korjata, kinni jäänud autot välja tõmmata ja Reinu tehtud imehead guljaśś suppi süüa. Ja veel muudki.
Kõik meie mehed said autorooli proovida.
Kui päevastelt tegemistelt puhkemajja naasesime, ootas meid soojaks köetud tünnisaun, kus pimedas ja tähistaeva all nii mõnus olla oli. Istusime tünnis nii kaua, et kehad tundsid ennast nagu keeduviinerid, aga välja tulla ikka ei tahtnud.
Safari kõrvale pakutud söögid olid maitsvad, kohalikud, isetehtud, imehead. Nii praetud maks, marineeritud kala, seened, singid, suitusvorstid, tort – kõik maitses.
Öösel magasime nagu notid, linnainimeste jaoks imelises vaikuses ja rahus, aknad lahti ilma ühegi segava hääleta.
Hommikul kui ärkasime, saabus Rein mõnusa sametise hommikupudruga, kuigi meie kõhud olid eelmisest päevast veel sinnani täis 🙂
Soovitame Reinu ja tema programmi, väga, väga!
Kõike head, edu ja palju kliente Sulle, Rein!
Tänudega – meie tulekuks põhjuse andnud Ergi, Ingrid, Merle, Ergo, Kaidi ja Aivo.

———————————————————————–

Vaata Kanal2 reporteri lõiku Vene safarist

————————————————————————

Suur tänu Sangaste Safari meeskonnale! Oli suurepärane retk Lõuna-Eestis ja muistsetel Eesti aladel (so Põhja-Lätis :)) läbi ajaloo ja looduskaunite kohtade, mis laiemale avalikkusele avastamata. Kohalikest maitseelamustest pole mõtet rääkidagi, saun ja järv olid kirsiks tordil pärast kõike. Soovitan 100%! Tänud veelkord, üliäge oli!

Enno

————————————————————————

Uskumatult vägev kogemus!😎Ei kahetse absoluutselt sellist ettevõtmist. Reede õhtul kell 20:30 saabusime ööbimispaika. Selleks ajaks oli pandud meile valmis köetud tünnisaun ja kõike head ja paremat laua peale! Me ei ole mitte kuskil saanud nii head sinki, nagu Sangaste Safaril! Imeline!❤Enne kui läksime öösafarile, saime olla saunas ja käia jões ujumas. Ideaalne, sest päev ja öö olid väga soojad. Ilmaga vedas meil täiega. Siis südaöösel tuldi meile järgi, saime enne teele asumist proovida nende poolt pakutavat kangemat kraami, mis tegi kere soojaks seest küll 😃 ja väga maitsvat kurki peale hammustamiseks. Edasi seadsime sammud autosse ja läksime avastama metsateid ja Sangaste lossi. Tuleb tunnistada, et öösel lossis ringi kolada on omaette huvitav kogemus, sest üldiselt öösel lossi ei pääse! 😉 Meie armas teejuht hämmastas meid väga oma teadmistega! Ta on niiiiiiiiiiiiiiiiii tark. Siinkohal peab paika lause, et sada lolli jõuab rohkem küsida, kui üks tark vastata! 😁 Ja kõik meie küsimused said vastused ja meil oli küsimusi nii palju, et me ilmselt oleksime ideaalsed õpetaja lemmikud! 😃. Kui lossis sai ringi tuuseldatud, siis näidati meile ka muid ehitisi, mis Sangaste lossiga seotud on ja saime väga palju põnevat teada. Edasi läksime lõkkeplatsile, kus saime süüa taaskord väga maitsvat toitu ja täesti teistmoodi kui me võibolla muidu harjunud oleme. Maitsemeeled said ka turgutust uute maitsete näol. Lobisesime ja naersime. Siis läksime taaskord sõitma metsa sisse, põikasime läbi ka korraks raketibaasist, mis on ikka nii suur ala. Siinkohal tuleks ka ära märkida see fakt, et meie teejuht oskab VÄGA hästi autoga sõita! Nii sujuv ja nii hea! Esimene päev ta sõitiski pigem rahulikult ja veidi sai ikka seda offroadi ka, aga mitte väga ekstreemselt. Siis käisime vaatetornis, millega oli taaskord seotud üks lugu, aga seda ma ei räägi ette, muidu pole teistel nii põnev. Ja lõpuks suundusime ööbimispaika tagasi, selleks ajaks oli õues juba üsna valge. Meil oli väga heameel, et esimene safari oli öö oma, sest see oli väga äge kogemus ja järgmisel päeval oli PÄEVA safari selle võrra veel ägedam. Ärkasime kuskil kell 10 ja “hommikusööki” palusime tuua kell 12-ks, niikaua võtsime õues päikest. Kell 12 tõi meie teejuht meile hommikusöögi kohale, kattis laua ja tegi imehead kohvi! Sõime kõhud täis ja läksime avastama mida päev meile toob! Alguses läksime raketibaasi, sest soovisime sinna uuesti minna, öösel ei julgenud väga nina välja pista ja uudistama minna. Ja meie soov täideti. Päeval oli seal veel lahedam. Need maha jäetud hooned ja garaazid, nii põnev! Siis sõitsime autoga garaazide peale ja see oli kihvt. Siis jäime seal seisma ja anti ülesanne leida aare. Kuna meid oli kokku neli. Kaks meest ja kaks naist, siis jagunesime pooleks ja nagu ikka mehed võitsid, aga naised ei jäänud ka maha. Suund oli õige 😀. Leidsime aarde üllatavalt kiiresti ja leidmise eest saime ka auhinna. Mis seal sees oli ja mis auhinnaks oli, see jäägu saladuseks, saate teada siis kui ise ka otsustate Safarile minna 😉 Saime raketibaasis ka painballipüssidega lasta ja oli luba antud ka omavahel mängida, aga naised kartsid sinikaid, seega jäi see ära ja lasime niisama metsa vahel puid ja vanu hooneid. Edasi suundusime proovima Sangastesse Rukkimaja restorani jahedat õlut või kalja! Väga maitsev! Rukkimaja restoran ja külalistemaja on väga kaunis🙂Istusime õues ja nautisime ilma. Seejärel läksime lõkkeplatsile tagasi, et lõunat süüa, või noh kellaajaliselt ilmselt oli see pigem õhtusöök, arvestades, et ärkasime keset päeva 😁. Niikaua kui teejuht valmistas meile söögi ja kattis laua, saime loa õhupüssidega märki lasta. Samamoodi asi mis kõikidele väga peale läks ja meeldis. Lõpuks istusime lauda ja sõime meie jaoks jälle midagi uut ja tuleb tõdeda, et toidud olid tõesti väga head! Siis küsisin luba, et kas tohiksime ise ka proovida sõita, sest mulle nii meeldib ja tuleb lapsepõlv meelde kui isaga sai niiviisi metsas autoga sõidetud. Luba antud! Sõitmine oli see kõige kõige vägevam asi ÜLDSE! Ma olin nagu väike laps kommipoes, sest see oli niiiiiiiiiiiiii lahe. Ja vot sel päeval sai ikka niiviisi offroaditud, et enam rohkem poleks saanudki rahul olla. Kuigi ilm oli väga kuiv ja päike lõõmas, siis õnnestus meil ka autoga kinni jääda. Juhuuu! Sest seda me ka väga ootasime. Mässasime 40 minutit umbes enne kui välja saime ja mu kallis abikaasa suutis jalgupidi mudasse kinni jääda ja lõhkus plätu ära 😀. Edasi tegutses ta paljajalu ja oli üleni mudaga koos ja väga õnnelik, sest just täpselt seda me ka ootasime. Kuna auto jäi kinni sellises kohas, et suurt rasket puud ei olnud kuhu vintsi panna siis tuli võsast leida need paremad palad ja üritada. Aega läks, aga välja saime ja see oli tõeliselt adrenaliinirohke. Mis siis, et päike paistis otse lagipähe ja nii kuum oli, siis see meie tuju ei morjendanud ja meil oli väga lõbus olla! Kui välja saime, siis viidi meid ühe sillani kus saime ise jalutada natukene maad oma ööbimispaika, saime veidi puhata, sest me olime päris väsinud, aga õnnelikud! Kuskil kell 20:00 tuldi meile uuesti järgi ja tuli välja, et selle möllamise käigus kadus meie armsa teejuhi telefon ära. Ega midagi. Meie seda asja nii ei jätnud ja palusime, et läheksime sinna tagasi kus auto kinni jäi, et kõige tõenäolisemalt on see seal. Natuke otsimist ja sonkimist ja leidsime ülesse! 😉 Telefon käis ilmselt ka ratta alt läbi, sest oli mudasse vajunud, aga igatahes telefon töötas ja kõik oli nii nagu peab. Õnnelikult telefon leitud läksime edasi kohta kus meile oli valmis köetud kümblustünn ja saun. Lisaks oli kohe jõgi seal kõrval ja saime otse saunast jõkke suplema minna. Laua peale toodi ka head ja paremat nagu Sangastes kombeks on, ainult kõige parem ja kvaliteetsem toit! Nautisime ilma ja mõnusat viimast Safari õhtut. Kui isu sai saunast ja tünnist täis, siis läksime tagasi ööbimispaika, puhkasime ja tundsime end hästi. Järgmise päeva hommikul kell 10:00 toodi meile hommikusööki, sõime kõhud täis, pakkisime asjad kokku ja suundusime tagasi argipäeva ellu.
Oleme väga tänulikud sellise kogemuse eest! See on midagi sellist, mis jääb terveks eluks meelde, nii palju emotsioone korraga! Võimas, võimas ma ütlen! Arutasime hiljem veel, et kui meile pakutakse kas hotellipuhkust või metsapuhkust siis iga kell eelistame metsapuhkust! Sest kui sa tunned peale sellist nädalavahetust, et oleksid puhanud nagu viis päeva ja tundub, et nädalavahetus oli nii pikk, siis ongi tegu ÕIGE PUHKUSEGA! Kõik oli väga hästi korraldatud ja läbimõeldud!
Ei jõua ära oodata millal uuesti sinna minna saaks! 🙂😍
Sangaste Safari – AITÄH! 👍❤❤

Virge

———————————————————————

Suurepärane võimalus pidada sünnipäeva teist moodi! Tänud Reinule, kes päeva meeldejäävaks tegi.

Õie

——————————————————————————–

Väga põnev retk! Kindlasti tasub see ette võtta 

Triinu

————————————————————————————-

Vot just täpselt nii rõõmsad ja lapsemeelsed olime me tänu Sangaste Safarile 👍🦁
Nimelt Valgamaal asub selline kihvt ettevõte, kes korraldab elamusretkesid gruppidele, olgu sul tähtsündmus või lihtsalt tahate teha midagi totaalselt erinevat oma sõpradega! ☺
Jõudes kokkulepitud asukohta ootas meid ees juba kaetud laud hea ja parema kohaliku söögikraami ja klõmakaga🥣. Seejärel suundusime oma retkele safarimaasturiga Sangaste lossi poole, mida saime näha seest, väljast, katuselt, maa alt 😁 jne. Käisime raketibaasis aardejahil ning nägime ära ka nn Sangaste nõiakaevu. Safarisõidul nägime aknast metsloomi nagu päris safaril, julgemad meist said ka ise rooli hüpata ning selle ekstreemsetes tingimustes raja võlusid proovida, oii jah 😂 uperkuuti sai sõidetud juba esimese mudamülka ilmnemisel. Sai kiljuda kogu kõrist ning tunda seda imelist kõhutunnet mis no teate küll tekib kui risk liiga kõrgeks läheb 😈😝
Grupijuht valmistas meile lõkkel imemaitsva pajaroa lõunaks.
Retkelt tagasi kogunemispaika naastes ootas meid juba tulikuum tünnisaun õues ning puuküttega saun toas. Turismitalu jäeti täielikult meie päralt, kokku oli 4 magamistuba mitmete vooditega teisel korrusel ning esimesel korrusel suur saal hubase kamina ning pika lauaga, kus saab mõnusalt seltskonnaga head paremat mekkida lasta ning ühiselt aega veeta. Koht oli tõeliselt looduskaunis, nautisime igat hetke seal oldud ajast. Hommikul saime üllatusäratuse ehtsate kodu pannkookide ja kohvi näol 🥞, see oli tõeliselt imeline lõpp meie mini seikluspuhkusele!
Kes aga soovib lisa uurida ja ehk ka oma seltskonnaga isegi pikemalt aega veeta safariseiklejatena, siis võib vaadata lisa: http://sangastesafari.org
#sangastesafari

Mirell

—————————————————————————————–

Mõnus minipuhkus Sangaste Safaris! 🦁💓 Aitäh, et kutsusid @mirellreimann 🤗 Mega tore oli (mis sest, et me korra mutta kinni jäime 😂😂) @ Sangaste Safari

Lona-Jasmiin

—————————————————————————————

Lahedad üritused teil

Andri

——————————————————————————————–

Tänud meeldiva laupäeva eest, kõik oli sel päeval hea, vedas nii ilmaga, teie poolt pakutav toit/jook ja safari sinna juurde koos oma lõbusate üllatustega andis hea vahelduse kogu meie kollektiivile!

Triin

——————————————————————————

Äge koht, kus aega veeta

Keidi

————————————————————————————

Käisime sõpradega safaril ja see mis meid päeva jooksul ees ootas ületas kõiki meie ootusi. Sangaste safari juht Rein oli vaieldamatult kõigele mõelnud. Päev oli väga mitmekülgne ja huvitav. Saime osa kultuuriprogrammist Sangaste lossis, lustakast safariretkest koos kõige hea ja paremaga, mis meile kaasa anti. Saime püssist märki lasta ning uidata vanas raketibaasis. Päeva teises pooles nautisime ilma, millega meil tõesti väga vedas. Rein tegi lõkke ja valmistas metsikult hea lõkketoidu. Kõik oli lihtsalt suurepärane. Kogu päev oli nii mõnusalt meeleolukas ning ülimalt hästi organiseeritud. Jäime väga rahule! 5+ pakett ning korraldus. Meie soovitame!

Margit

—————————————————————————

Ega paremat ajaviidet sombuse poriilmaga välja enam mõtlegi. 🤣Lõuna vabas õhus seda parem! Jätku kõigele! Teinekord on safarivaatlus ka tore tegevus. 🤣 Eriti kui sul on kapsamüüja kindad ja nutikas käepärast 🙃 Tänud vahva pühapäeva eest Sangaste Safari ja kogu seltskond 🥳

Anette

————————————————————————-

Üritusega väga rahul. Mõnele meeldis kõige rohkem osa, kus sai ise rooli hüpata. Mõnele jälle samakas ja sakummivalikus olnud küüslaugud. Kuulen veel siiani inimestelt kiidusõnu, et sellise tiimika otsustasin korraldada. 😊

Helen

—————————————————————————

Väga fun 🙂 sobib ka veganitele 🙂

Andreas

——————————————————————

Väga lahe oli. Jäime väga rahule. Positiivse üllatusena lubatakse ka loomadel kaasa sõita, pealegi tasuta.

Triinu

———————————————————————

Väga tore perepäev oli. Aitäh!

Astrid

———————————————————————————–

Tänud toreda päeva eest! Meile väga meeldis.

 Margus

—————————————————————————————-

Kuule, te olete seal ju ühed lahedad tegelased! Eriti see siga on nii ilus ja rahulolev, sunni, vale ja pettusega Eestist kaotatud loomaliik. Eks ta natukene elab, meis, inimestes edasi! Olge mõnusad!

Jaanus