Eksklusiivne vähipüügisafari eemal tsivilisatsioonist

Vähke püütakse öösel. Seega arvesta, et tuleb öine üritus. Tõsi, paar tundi tasub ikka magada ka. Selleks võta kaasa telk või vähemalt magamiskott.

Laud on kaetud hooaja parimate värskete toitude ja sakuskadega, süüa ära kaasa võta. Laual on terav rukkinaps ja värske mahl, oma lemmikjoogid võid ise kaasa võtta.

Kohtume Sangaste Rukki Maja parklas, istume safariautodesse, mis viivad meid eemale tsivilisatsioonist, lagendikule keset põlismetsi. Siin paneme oma laagri püsti, valmistame ette püügivahendid (söödastame, tähistame) ning seame need veekogusse püügivalmis.

Nüüd valmistame lõkkel ühise õhtusöögi, sööme ja sotsialiseerume, sest püügivahendid võetakse välja alles varavalges. Järve kadal on köetud ka saun, edendamaks sotsialiseerumist. Võib ka magada, maitse asi.

Kui püügivahendid välja võetud (hommikul), tuleb vähid üle mõõta. Väiksed loomad laseme vette tagasi. Kes aga mõõduline, läheb katlasse. Õpime vähke keetma ja sööma. Kui kõhud täis, pakime kokku oma laagri ja algab tagasisõit.

Ürituse maksumus – vabatahtlik annetus korjanduskasti vastavalt söögiisule ja südametunnistusele.

Registreerumiseks ja/või lisainfo küsimiseks kirjuta kiri – sangastesafari@gmail.com

Рыбалка по русски (34 фото)

Pildiotsingu Ловля раков lovushka tulemus

Pildiotsingu Ловля раков lovushka tulemus

Pildiotsingu Как варить раков на костре tulemus

Pildiotsingu Как есть раков tulemus